Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tapety kwiaty

Kwiaty to niewątpliwie ponadczasowy motyw we wzornictwie, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego też tapety z kwiatami to mocny i nieprzemijający trend, który znajduje zastosowanie w każdym domu. Sprawdzą się w salonach, sypialniach, ale także jadalniach czy pokojach dziecięcych. Pasują do każdego stylu i każdy może znaleźć konkretny model, który wpasowany będzie w jego gusta.

Tapety w kwiaty jako uniwersalne wykończenie wnętrz

Szeroka oferta tapet z motywem kwiatowym sprawia, że wbrew pozorom, nie łączą się one tylko z romantycznym stylem wnętrz. Tak naprawdę motyw ten jest niezwykle uniwersalny i znajduje szerokie zastosowanie. Tapety w kwiaty wyglądają ekstrawagancko w połączeniu ze stylem retro. Kwiaty na tapecie w połączeniu ze stylem rustykalnym, nadają niezwykłej lekkości i optymizmu w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Kwiaty pasują także do eleganckich, pełnych przepychu wnętrz. Świetnie łączą się ze współczesnymi trendami w urządzaniu mieszkań, nadając charakteru i stanowiąc stylowe wykończenie. Równie dobrze pasować będą do wnętrz minimalistycznych, jako delikatna ozdoba umieszczona na jednej ze ścian.

Różne oblicza kwiatowych tapet

Warto mieć świadomość, że tapety w kwiaty to nie tylko realistyczne odwzorowania tych roślin. Bardzo modne są abstrakcyjne wariacje na temat kwiatów, które jedynie akcentują nawiązanie do natury. Ciekawym rozwiązaniem są również tapety ścienne w kwiaty, które swoim stylem nawiązują do sztuki malarskiej. Na drugim biegunie, choć równie dobrze sprawdzające się we wnętrzach, są tapety ścienne w kwiaty, wyglądające po prostu jak ich fotografie. Jednak tapety ścienne z motywami roślinnymi to nie tylko te w kwiaty. Równie popularne bywają inne elementy roślinności, na przykład gałązki, liście, drzewa czy modne dziś paprocie. Wybór jest więc naprawdę ogromny, co sprawia, że każde wnętrze można przyozdobić tapetą w dowolny wzór kwiatowy i będzie to wyglądać po prostu świetnie.

Marka
Pokaż tylko
Rodzaj
Odcień
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 1020
pixel