Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tapety papierowe

Proponowane przez nas ścienne tapety papierowe to rozwiązanie nie tylko piękne, ale przede wszystkim uniwersalne i wygodne. Za ich funkcjonalnością przemawia przede wszystkim fakt, iż są to tak zwane tapety rozszczepialne. Oznacza to, że składają się z dwóch warstw, dzięki czemu znacznie lepiej kryją nierówności ściany, a ich trwałość jest znacznie przedłużona. Jednak nie są to ich jedyne zalety. Większość tapet papierowych usuwa się na mokro, co może powodować mały bałagan podczas remontu. W przypadku rozszczepialnych tapet papierowych wystarczy usunąć jedynie warstwę dekoracyjną. Warstwę spodnią nie tylko można, ale wręcz należy pozostawić na ścianie, ponieważ będzie doskonałym podkładem dla nowej tapety.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie tapety papierowe są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji - ich mycie nie sprawia najmniejszego problemu. Są odporne na zmywanie, dzięki czemu w prosty sposób usuniesz wszelkie zabrudzenia i odświeżysz tapetę. Produkty cechują się także dużą odpornością na działanie promieni słonecznych. Wybrana tapeta ścienna, zarówno jasna, jak i ta w intensywnych, mocnych barwach, nie straci koloru nawet w przypadku, gdy miejsce, w którym się znajduje, będzie mocno nasłonecznione. Dzięki temu tapeta posłuży Ci przez wiele lat, bez żadnych oznak upływu czasu.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się tapety papierowe? Dzięki swoim ciekawym deseniom mogą być ciekawym dodatkiem do wystroju salonu lub sypialni. Świetnie spiszą się również w charakterze pojedynczego kolorystycznego akcentu na wybraną ścianę. Dostępne w naszej ofercie tapety papierowe nie tylko zachwycają bogactwem wzorów i kolorów, ale także są wyjątkowo wytrzymałe oraz przystępne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Marka
Pokaż tylko
Rodzaj
Odcień
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 1212
pixel