Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tapety tekstylne

Tapety ścienne to najszybszy sposób na nadanie dowolnemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku i stworzenie oryginalnego wystroju. Z myślą o Klientach, którzy szukają nie tylko pięknych, ale także praktycznych dodatków, przygotowaliśmy szeroką ofertę tapet tekstylnych!

Tapety tekstylne to prawdopodobnie najlepszy oraz najprostszy sposób na piękną ścianę, która dodatkowo zachowa swój elegancki wygląd na długi czas. Zalety tego rodzaju tapet możemy podzielić na dwie kategorie – praktyczne oraz oczywiście wizualne. Jedną z najważniejszych zalet tapet tekstylnych jest to, że ich powierzchnia jest niemal całkowicie odporna na zabrudzenia. Tapety można więc bez problemu czyścić i szorować, co sprawia, że bez obaw możemy wybierać nawet jasne kolory i delikatne wzory.

Poza tym tapety są odporne na blaknięcie spowodowane promieniowaniem UV, zyskujemy więc pewność, że nawet po kilku latach ekspozycji na promienie słoneczne nasza ściana zachowa jednolity kolor. Co więcej, tapety można bez problemu usuwać bez wcześniejszego namaczania ich. To sprawia, że ewentualny remont staje się znacznie prostszy. Nie wspominając nawet o sprzątaniu po nim!

Co do kwestii estetycznych – ścienne tapety tekstylne wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny nastrój. Ich szczególna tekstura sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Dlatego takie tapety mogą doskonale ocieplić wystrój w jasnych, minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Tapety tekstylne mają także szczególną właściwość odbijania światła i wzmacniania efektu cieniowania na ścianie, co sprawia, że wnętrze zyskuje głębię i staje się wizualnie bardziej przestronne.

Marka
Rodzaj
Odcień
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 195
pixel