Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fototapety Myszka Miki

Mickey Mouse? Dzieci uwielbiają tę przesympatyczną postać z kultowej kreskówki. Dlaczego więc nie miałaby ona zagościć w dziecięcym pokoju? Fototapeta Myszka Miki przyniesie prawdziwą frajdę najmłodszym, sprawiając jednocześnie, że pokój dziecięcy nabierze bajkowego charakteru.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe, zachwycające intensywnymi kolorami, idealnie odpowiadające oryginalnym postaciom i scenom z kreskówek fototapety najwyższej jakości. W naszym asortymencie proponujemy znakomity wydruk na podkładzie flizelinowym, winylowym, a także papierowym. Niezależnie od wybranego rozwiązania, zawsze zyskujesz gwarancję najwyższej jakości.

Nasze fototapety Myszka Miki wyróżnia m.in. odporność na działanie promieni UV, dzięki czemu kolory nie tracą na swej intensywności. Co istotne, wszystkie oferowane w naszym sklepie fototapety posiadają certyfikat ekologiczny, są to zatem w pełni bezpieczne rozwiązanie do dziecięcego pokoju.

Fototapeta Myszka Minnie

Jeśli jest Mickey Mouse, nie mogło zabraknąć i Minnie oraz innych przyjaciół myszki takich jak Goofy, Pluto, czy Kaczor Donald. Każda proponowana przez nas fototapeta z pewnością przypadnie najmłodszym do gustu. Dziewczynkom spodoba się zapewne urocza Myszka Minnie, chłopcy natomiast zdecydują się na Myszkę Miki. Wszystkie fototapety z naszej oferty dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz optymalne rozwiązanie.

Marka
Pokaż tylko
Rodzaj
Szerokość
Wysokość
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 25
pixel