Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fototapety do łazienki

Nowoczesna fototapeta to doskonały wybór na ścianę do łazienki. Nie szkodzi jej wilgoć, a w odpowiedniej aranżacji prezentuje się nowocześnie i stylowo. Sekret proponowanych przez nas fototapet do łazienki tkwi w tworzywie, z którego zostały wykonane. Wszystkie tapety łazienkowe, które znajdziesz w sklepie Tapeciarz.pl, zostały wykonane z polichlorku winylu, zwanego potocznie winylem, co sprawia, że są w pełni odporne na panujące w łazience warunki.

Jakie zalety ma naklejenie fototapety na ścianę w łazience? Przede wszystkim, jest to prawdopodobnie najprostszy i najszybszy sposób na odświeżenie wnętrza. Dzięki odpowiednio dobranej fototapecie możesz zamaskować kolor ścian, który nie do końca Ci odpowiada, czy też płytki odziedziczone po poprzednich właścicielach. Co więcej, wszystko odbywa się dosłownie w kilka minut oraz - co najważniejsze - naprawdę niewielkim kosztem! Warto przy tym wspomnieć, że fototapeta wcale nie musi przedstawiać pocztówkowego widoku – w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wysokiej jakości eleganckich fototapet, dzięki którym przemienisz swoją łazienkę w luksusowe SPA lub orientalną łaźnię.

Oczywiście fototapety łazienkowe nie muszą ozdabiać jedynie ścian. W naszym sklepie znajdziesz także specjalne tapety na drzwi, dzięki którym odnowisz starą stolarkę i w łatwy sposób wprowadzisz do pomieszczenia intrygujący akcent kolorystyczny. W jakich łazienkach najlepiej sprawdzi się fototapeta? Taki dodatek będzie świetnie prezentował się w niemal każdym pomieszczeniu. Przy pomocy odpowiednio dobranej tapety możemy na przykład optycznie powiększyć lub pomniejszyć łazienkę, czy też nadać jej nowoczesny charakter. Tapety pozwalają na swobodną zabawę formą i konwencją. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także łączenie fototapety z glazurą.

W wielu łazienkach stosuje się płytki tylko do połowy ściany – a co, gdyby zamiast farby, na reszcie ściany położyć właśnie fototapetę? To rozwiązanie będzie nie tylko szybsze, niż malowanie, ale także nada wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to żeby wybrana tapeta korespondowała kolorystycznie z płytkami. Oczywiście tapeta nie musi idealnie oddawać odcienia glazury, powinna jednak mieć kilka kolorystycznych akcentów spójnych z resztą wystroju. W ten sposób osiągniesz piękny, a przy tym spójny efekt.

Czy położenie fototapet w łazience jest trudne? Z pewnością nie jest bardziej skomplikowane niż ta sama czynność wykonywana w każdym innym pomieszczeniu. Jedyne, o czym musisz pamiętać, kładąc tapety w łazience, to użycie specjalnego kleju o właściwościach przeciwgrzybicznych. W Tapeciarz.pl rozwiązaliśmy za Ciebie ten problem, ponieważ nasze fototapety sprzedajemy w komplecie ze specjalnym klejem.

Podsumowując – fototapeta łazienkowa to szybki, prosty oraz relatywnie tani sposób na odnowienie wymagającego pomieszczenia, jakim jest łazienka. Dzięki pojedynczej fototapecie możesz delikatnie odświeżyć lub całkowicie odmienić wnętrze bez konieczności przeprowadzania kosztownego oraz czasochłonnego remontu!

Marka
Pokaż tylko
Rodzaj
Szerokość
Wysokość
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 7
pixel