Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tapety z włókna szklanego

Tapety z włókna szklanego idealne są dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i solidność. To nowoczesny rodzaj tapet ściennych, których największą zaletą jest duża odporność na zniszczenie. Sprawdzą się więc szczególnie w takich pomieszczeniach, w których tapety są narażone na największą eksploatację. W połączeniu z ich uniwersalnym stylem mogą świetnie służyć nawet przez kilkadziesiąt lat.

Zalety tapet z włókna szklanego

Włókno szklane jest wysoce odporne na wszelkie zabrudzenia, zarysowania czy pęknięcia. Tapeta z włókna szklanego nie zmienia także swojego pierwotnego wyglądu pod wpływem środków czystości, wody czy chemikaliów. W parze z niezwykłą wytrzymałością idzie również wysoka estetyka tapet z tego tworzywa. Ich kolorystyka jest stonowana, a wzornictwo minimalistyczne, dzięki czemu są uniwersalne i ponadczasowe. Nawet po wielu latach nie tylko będą wyglądać jak nowe, ale wciąż będą pasować do każdego wnętrza. I to niezależnie od tego, czy inne elementy wystroju wnętrz, takie jak: meble, sprzęty czy ozdoby, zostaną wymienione na nowe.

Szczególne zastosowanie tapet z włókna szklanego

Chociaż miłośnicy funkcjonalnych rozwiązań mogą być zainteresowani tapetami z włókna szklanego dla wszystkich domowych pomieszczeń, to polecane są one przede wszystkim dla miejsc szczególnie podatnych na zniszczenie. Będzie to więc na przykład kuchnia i łazienka, w których to bardzo łatwo o nieestetyczne plamy. Również częste wahania temperatur i duża wilgotność powietrza sprawiają, że tradycyjne tapety szybciej mogą stracić swój pierwotny wygląd lub nawet się odkleić. Tapet z włókna szklanego ten problem zupełnie nie dotyczy. Z powodzeniem można je czyścić, a trwałość materiału zapewni, że posłużą one przez wiele lat. To także świetna propozycja dla rodziców, którzy obawiają się zabrudzeń czy rysunków na ścianach wykonanych przez ich pociechy. Tapety z włókna szklanego są wstanie wytrzymać nawet obciążenie w postaci niesfornych dzieci. Wszystko to sprawia, że tapety z włókna szklanego to nowoczesne rozwiązanie, które jest jednoczesnym połączeniem wysokiej estetyki z niezwykłą praktycznością.

Marka
Pokaż tylko
Ilość znalezionych produktów: 2
pixel