Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tapety do malowania

Tapety ścienne to najlepszy sposób, aby odmienić wnętrze, nadać mu charakter i klimat. Tapety na ścianę pomogą nam stworzyć w domu lub mieszkaniu styl, o jakim marzymy, zaaranżować przestrzeń w modny, elegancki sposób. Jak widać, tapety ścienne potrafią naprawdę wiele! A jedna z naszych propozycji w tym zakresie potrafi jeszcze więcej! To tapety do malowania.

Tapeta ścienne do malowania może wydawać się nieco nietypowym pomysłem, ale szybko przekonasz się, że to bardzo praktyczne rozwiązanie. Tego rodzaju tapeta pozwoli Ci np. ukryć nierówności, pęknięcia, czy rysy, jakie znajdują się na ścianie i jakich, mimo podejmowanych prób, nie udało się zakryć. Taka niedoskonała ściana nie nadaje się do malowania? Do tapetowania - owszem!

Tapety do malowania polubią z pewnością także wszyscy, którzy stawiają na remont mieszkania realizowany szybko i sprawnie, a jednocześnie przynoszący spektakularne efekty. Zmywalna powierzchnia tapety pozwala na wielokrotne jej malowanie, zatem jeśli komuś znudzi się dany kolor - nic prostszego, jak przemalować tapetę i zyskać nowe, świeże wnętrze. Czym charakteryzuje się tapeta do malowania? To przede wszystkim rozwiązanie odmienne w stosunku do tradycyjnych, np. papierowych tapet. Najczęściej do malowania przeznaczone są tapety z włókna szklanego. Gwarantuje to ich odporność na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, a także deformację pod wpływem oddziaływania wyższej temperatury, czy wilgoci. Tapetę z włókna szklanego wyróżnia najczęściej również oryginalna faktura. Wypukłe wzory na powierzchni tapety pozwalają uzyskać na ścianie interesujący, ozdobny efekt.

Innym rodzajem tapet do malowania, są składające się z trzech warstw, grube, wypełnione włóknem drzewnym raufazy. To znakomite rozwiązanie, jeśli ściany w Twoim domu potrzebują konkretnego pokrycia, a ubytki i nierówności są bardzo wyraźne. W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących propozycji tapet do malowania. Poszczególne tapety różnią się przede wszystkim wzorem. Znajdziesz tutaj motywy od klasycznych, bogatych ornamentów, po nowoczesne - wyraźne bądź subtelne, stonowane lub bardzo fantazyjne. Zapraszamy!

Marka
Pokaż tylko
Rodzaj
Cena
-
Ilość znalezionych produktów: 355
pixel